Jednoducho, rýchlo a zabezpečene.
Presne tak si vyberieš svoju hodinu a zaplatíš kartou kdekoľvek práve si!
Jednorazový nákup VIDEA nájdeš v sekcii online videá.
Ak túžiš po niečom viac, v tejto sekcii nájdeš permanentky pre tvoj nový yoga život :) 
Stačí si vybrať svoju permanentku, prejsť celým nákupom a potom sa len prihlásiť v menu do sekcie KONTO.

THE ROOM by piña yoga

Vitejte v mojej malej yoga ROOM v OFFLINE SVETE. 

Nie sme štúdio s milíonom ľudí a veľkými sálami. Nie sme ani yoga shala, lebo sa tu neučí iba tradičná yoga. Sme jednoducho 
THE ROOM. :)

Miesto, kde sa tak trochu schováme pred celý svetom a užijeme si tú našu yogu.  Budeme sa učiť, zdielať, liečiť, debatovať pri čaji... všetko čo máme radi a prečo yoga je a mala by byť súčasťou nášho života. 

Malé skupinky nám zaručia súkromie, relax a lepší kontakt. Radi by sme, aby ste na sebe videli progres (nielen ten fyzický) . Aby ste si na konci vždy povedali, že to stálo za to :) 

Hodiny sa budú pridávať podľa vášho záujmu. Rozvrh aktuálne bude na dva týždne a postupne budú pribúdať nie len hodiny, ale aj kurzy a workshopy. 

Nakoľko  je teraz na lekcie počet miest 6-7 osôb , je potrebná rezerávcia na každú hodinu (kvôli malému počtu a aktuálnej situácii musíme mať storno poplatky ak sa odhlásite menej ako 1 deň pred hodinou :( )

HODINY: 

SLOW MOOD YOGA
Tradičnejšia yoga vhodná pre všetkých, aj keď len s yogou začínate. Namiešaná hodina z asán, ktoré vám pomôžu zlepšiť nie len deň, ale aj vaše zdravie.  Viac statických pozícii, menej stresu vo vašom živote :) Neexistuje dôvod prečo túto hodinu neskúsiť :)

Hodiny SLOW MOOD YOGY v rozvrhu: 
Pondelok 17:00

( ak danú hodinu v rozvrhu tento deň nevidíš je vypredaná a skús iný deň alebo týdeň.)


POWER YOGA BY PIÑA 
Na tieto hodiny som sa špeciálne tešila :) Nový koncept zložený pre aktívnu západnú ženu. Hodina vyskladaná zo všetkých mojich osobných tréningov, ktoré navštevujem a k tomu naša milovaná yoga. Ak máte radi niečo iné a nebojíte sa zapotiť - táto hodina je pre vás :) Bude v nej všetko od sily po flexibilitu. Hodina nie je vhodná pre úplných začiatočníkov - ak však praktizujete iný šport, nemusíte sa ničoho báť :)

Hodiny POWER YOGY v rozvrhu: 
Pondelok 18:30
Štvrtok 18:30
Nedeľa: 9:00

( ak danú hodinu v rozvrhu tento deň nevidíš je vypredaná a skús iný deň alebo týdeň.)


FLEXI YOGA 
Všetci ju potrebujeme a tak trocha sa aj všetci týmto pozíciam vyhýbame :) Ak chcete vytvoriť zdravú flexibilitu vo svojom tele, nebáť sa predklonov, záklonov a iných pozícii - táto hodina je pre vás. Každá lekcia bude mať vždy svoju tému a postupne budeme pracovať na zdravých rozsahoch. Bloky, pásiky aj yoga wheels, to všetko budú naši pomocníci na yogej flexi ceste :)

Hodiny FLEXI YOGY v rozvrhu: 
Streda 17:00
​Štvrtok 17:00

( ak danú hodinu v rozvrhu tento deň nevidíš je vypredaná a skús iný deň alebo týdeň.)


DOLEŽITÉ INFO: 
Na hodinu stačí prísť 10min. pred začiatkom. THE ROOM by piña yoga nájdete na 2.posch. v budove VIENNA GATE v Bratislave - Kopčianska 8 , Petržalka. THE ROOM je oproti tanečnej škole ELLE dance v BLOKU B. Nájdete nás tak, že dvere sú vždy otvorené dokorán a počuť yogovú hudbu :)
Parking je priamo v budove - 2 hod. zdarma. Stačí autom budovu objísť z druhej strany. Je tam stojan aj na bicykle.  V prípade otázok : 0948 / 484 735. Na základe aktuálenej sitácii prosím pred hodinou sa preukázať dokladom o zaočkovaní alebo doklad o prekonaní Covidu 19. Aktuálne THE ROOM funguje na systém OP.
TEŠÍM SA NA VÁS ! :)
_DSC2824-3.jpg
THE ROOM.
by piña yoga
Hodiny, ktoré posunú tvoje yogové JA  na vyšší level!