top of page
Jednoducho, rýchlo a zabezpečene.
Presne tak si vyberieš svoju hodinu a zaplatíš kartou kdekoľvek práve si!
Jednorazový nákup VIDEA nájdeš v sekcii online videá.
Ak túžiš po niečom viac, v tejto sekcii nájdeš permanentky pre tvoj nový yoga život :) 
Stačí si vybrať svoju permanentku, prejsť celým nákupom a potom sa len prihlásiť v menu do sekcie KONTO.

THE ROOM by piña yoga

Vitejte v mojej malej yoga ROOM v OFFLINE SVETE. 

Nie sme štúdio s milíonom ľudí a veľkými sálami. Nie sme ani yoga shala, lebo sa tu neučí iba tradičná yoga. Sme jednoducho 
THE ROOM. :)


Skôr ako sa prihlásiš na hodinu prosím prečítaj si text nižšie. Sú tam napísané, ktoré hodiny sú pre pokročilých a ktoré mix level. Miesto, kde sa tak trochu schováme pred celý svetom a užijeme si tú našu yogu.  Budeme sa učiť, zdielať, liečiť... všetko čo máme radi a prečo yoga je a mala by byť súčasťou nášho života. 

Malé skupinky nám zaručia súkromie, relax a lepší kontakt. Radi by sme, aby ste na sebe videli progres (nielen ten fyzický) . Aby ste si na konci vždy povedali, že to stálo za to :) 

Hodiny sa budú pridávať podľa vášho záujmu. Rozvrh aktuálne bude na tri týždne a postupne budú pribúdať nie len hodiny, ale aj kurzy a workshopy. 

Nakoľko  je teraz na lekcie počet miest 6-8 osôb , je potrebná rezerávcia na každú hodinu (kvôli malému počtu musíme mať storno poplatky ak sa odhlásite menej ako 24hod. pred lekciou :( )

DOBRÝ TIP AK NESTÍHAŠ SVOJU LEKCIU:  
NA NAŠEJ STRÁNKE WWW.PINAYOGA.SK MÁME SEKCIU KONTO. AK MÁŠ U NÁS NASTRÁNKE UŽ VYTVORENÉ HESLO TAK ZVOL PRIHLÁSIŤ SA, AK NIE - ZVOĽ MOŽNOSŤ REGISTROVAŤ.  JE TO POTREBNÉ, LEBO HODINY SA DAJÚ MEDZI SEBOU PREHADZOVAŤ ( práve v tomto konte)  AK NÁHODOU NESTÍHAŠ PRÍSŤ. ALE POZOR LEN NAJNESKÔR DO 24HOD. PRED LEKCIOU. PREHODENÍM NA INÝ DEŇ NEPRÍDEŠ O PENIAZE A BUDEŠ SI MÔCŤ UŽIŤ SVOJU PRAX. 


Aby sme uľahčili výber hodín a pripravili vás čo najlepšie na spoločnú prax prosím prečítajte si riadky nižšie nech viete ako to u nás funguje.


HODINY: 

Nech je dych to čo ťa vedie... nech myseľ na chvíľu stíšime...nech yoga naplní celú sálu aj nás.  Chcem vám ponúknuť na našich hodinách celistvý zážitok, tak ako predávajú moji učitelia prax mne. 

Nebudeme vynechávať dychové techniky, meditáciu, asány a ani mantry. Neboj všetko namiešame tak aby dobre bolo :)


PONDELOK 18:00 ( RIVER PARK)
STREDA 7:00
STREDA 18:30
ŠTVRTOK 17:00
ŠTVRTOK 18:30
NEDEĽA 9:00
NEDEĽA 18:30


Toto všetko sú dni ( HORE UVEDENÉ) a časy kedy len prídi a buď. Nemaj očakávania, nehľadaj stále len vybitie energie a súboj s vlastným JA.  Na týchto hodinách namiešame kokteil toho najlepšieho z yogy, aby sme posilnili tvoje telo, prehĺbili flexibilitu, utíšili myseľ ale aj pridali tradíciu yogy do toho nášho ubehaného 3D sveta.  Hodiny vhodné aj pre ľudí čo len s yogou začínajú, ale aj pre pokročilých. Pomalšie tempo neznamená, že to bude ľahké, ale že to bude stáť za to :)
Poďme si spoločne užiť prax...kvalitnú prax. 

POZOR PROSÍM JEDINE HODINA V PONDELOK 18:00 NIE JE V THE ROOME ALE V RIVER PARKU ( DVOŘÁKOVO NÁBREŽIE). JEDINÁ HODINA KTORÁ JE MIMO THE ROOMu.
( ak danú hodinu v rozvrhu tento deň nevidíš je vypredaná a skús iný deň alebo týdeň.)


ŠTVRTOK 18:30
NEDEĽA 9:00


Nehľadaj výhovorky a prídi. Tieto dve hodiny sú pre všetkých vás čo už ste tak trocha yogou políbené, alebo praktizujete iný pohyb (šport) a chcete zažiť aj niečo viac. Prax rovnako kvalitná ako tie ostatné, len tu sa pozrieme aj trocha na ťažšie pozície, dáme priestor sile, inverziám. Nezabudneme ale aj na flexibilitu a na dych. Prepojíme celú prax a posunieme ju o level vyššie.  Pokročílým odporúčam striedať tieto hodiny s tými čo sú hore vypísané nech sa správna technika spojí s dynamikou a vytvorí sa tak kvalitná prax na celý život. LEKCIA VHODNÁ PRE POKROČILÝCH.
( ak danú hodinu v rozvrhu tento deň nevidíš je vypredaná a skús iný deň alebo týdeň.)


...IN YOGA WE TRUST...

TAK AKO MŇA UČIA MOJI UČITELIA TAK PRINÁŠAM YOGU JA K VÁM.DOLEŽITÉ INFO: 
Na hodinu stačí prísť 10min. pred začiatkom. THE ROOM by piña yoga nájdete na 2.posch. v budove VIENNA GATE v Bratislave - Kopčianska 8 , Petržalka. THE ROOM je oproti tanečnej škole ELLE dance v BLOKU B. Hľadajte nápis na dverách THE ROOM.
Parking je priamo v budove : 2 hod. zdarm
a (od 16.1.2023 už táto informácia platiť nebude a zadarmo bude 30min.). Stačí autom budovu objísť z druhej strany. Je tam stojan aj na bicykle. 
V prípade otázok : POŠLI MI SPRÁVU NA INSTAGRAME: PINA_YOGA
TEŠÍM SA NA VÁS ! :)
_DSC2824-3.jpg
THE ROOM.
by piña yoga
Hodiny, ktoré posunú tvoje yogové JA  na vyšší level!
bottom of page