top of page
 • Kde nájdem svoj predplatené videá?
  Ak si si zakúpil / zakúpila jednorázové video príde ti na email link na danú online hodinu. Ak chceš k nemu prísť z našej webovej stránky stačí sa prihlásiť v sekcii KONTO ( nájdeš ju v hlavnom menu) a potom prejsť na sekciu ONLINE VIDEÁ a tam nájsť tú svoju vyvolenú a len pustiť :) Ak si si predplatil / predplatila permanentku na 30 alebo 7 dní stačí ísť do sekcie KONTO ( nájdeš ju v hlavnom menu) a tam si zvoliť položku : Preplatené yoga videá.
 • Som už registrovaný / ná vo svojom konte. Čo ďalej?
  Ak si si zakúpil / zakúpila online videá na 30 alebo 7 dní stačí ísť do sekcie KONTO a prihlásiť sa ( nájdeš ju v hlavnom menu). Táto sekcia obsahuje lištu kde nájdeš podsekciu PREDPLATENÉ YOGA VIDEÁ. Po kliknutí na túto podsekciu ťa stránka zavedie ku všetkým videám, ktoré sú na stránke a stále pribúdajú ďalšie a ďalšie. Pozor ak si našu stránku pozeráš na mobilnom telefóne treba tutú podsekciu hľadať pod šípkou smerom dole ( rolovacie menu)
 • Ako môžem zaplatiť za online video?
  Vyberieš si na stránke svoje video, podľa ktorého chceš cvičiť. Vypíšeš nám na seba svoje kontaktné údaje. Kľudne nechaj niečo vtipné v poznámke, určite sa potešíme :D Na konci ťa bude čakať platobná brána. Neboj, všetko je to veľmi jednoduché a ideš krok po kroku. Platobná brána je zabezpečená security systémom, takže už len vybrať správnu hodinu a ideme na to!
 • Ako dlho bude video k dispozícii?
  Po zakúpení akéhokoľvek videa sa ti sprístupní na 72 hodín. Nezáleží, či si video teda zakúpiš ráno alebo večer :) Je to len na tebe. Po uplynutí tieto doby už nebude možné si video prehrať. Každý týždeň pribúdajú nové lekcie a každý deň je určite ten správny na yogu. Tak neváhaj, je to len na tebe :)
 • Sú videá určené aj pre začiatočníkov?
  Sú! Tak ako aj celá yoga je pre všetkých ľudí na celom svete :) A ver mi, nikto nie je taký začiatočník ako si myslí. Ak máš nejaké vážne zdravotné obmedzenia kľudne nám napíš na kontaktný formulár, skúsime pomôcť alebo cvičenie konzultuj so svojim lekárom. Základné pravidlo v celej yoge je, že nesmie bolieť. To si pamätaj pri každej jednej hodine, či tu alebo kdekoľvek na svete :)
 • Ktorým videom mám začať?
  Každé jedno video má svoj vlastný zámer, niekedy má v sebe malú výzvu či experiment. Takže je úplne jedno ktorým videom začneš. Vyberaj úplne intuitívne podľa názvu alebo pocitu :) Určite v každom nájdeš niečo čo miluješ a aj niečo za čo ma budeš preklínať :D Už žiadne výhovorky a pustíme sa do toho :)

Účet: VUB banka

SK52 0200 0000 0044 4415 6055

Email: office@pinayoga.sk

Otváracie hodiny: dohodou

PIŇA YOGA s.r.o.

Nám. Hraničiarov 3728/35

Bratislava, 851 03

IČO: 53 628 357

DIČ: 2121436031

nie sme platitelia DPH

konateľ: Mgr. Zuzana Maďari

Firma je zapísaná  v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I

Oddiel:  Sro , Vložka číslo:  151123/B

SON04081_edited.png
bottom of page